top of page

KDO JSEM?

JSEM MARKETINGOVÝ SPECIALISTA ZAMĚŘUJI SE NA INFLUENCER MARKETING A SOCIÁLNÍ MEDIA

IMG_2862.JPG

Vítejte na mém osobním webu. Jsem Martina Scheiner, zakladatelka platformy na propojování firem a influencerů SOCIALBOA a také majitelka MARION MARKETING - marketingová agentura Praha

 

Jsem již přes 15 let velmi aktivní na sociálních sítích, kde mě nyní najdete?

Především na Instagramu, ale také na LinkedIn.

 

Již 6 let píši pravidelně PR články zde, na svůj Marblog. Je to můj osobní blog, založený původně na sdílení cestovatelských tipů a zážitků. Ale postupně se z něj stal zápisník všeho možného, co se v mém životě děje... Píšu ho, abych se vypsala. Píšu, co mě zrovna napadne. Píšu, co mě baví. Píšu, co mě zajímá. Proto se celý blog a články na něm aktuálně točí nejčastěji kolem módy, kosmetiky a cestování. 

A proč zrovna Marblog? Protože MARtina, MARketing, MARble (anglicky mramor) + blog :)

 

MOJE PRÁCE

Pomáháme s mými kolegy v online marketingové agentuře tvořit a realizovat reklamní kampaně, sociální sítě, budovat SEO a spolupracovat na kampaních s influenceryTedy téměř vše co se týká online reklamy a propagace v online prostředí.

Mám za sebou více než 100 kampaní s influencery, které jsme společně s klienty úspěšně naplánovali a zrealizovali. Také se v MARIONu snažíme o zelený marketing, protože se specializujeme také na klienty s udržitelnými a přírodními produkty, či takovými, které mají přínos do naší společnosti.

 

Pro snažší přehled toho co umíme a nabízíme, se můžete mrknou na marketingovou agenturu v Praze www.marionmarketing.cz . Najdete tam i zajímavé marketingové články ze světa influencer marketingu a sociálních sítí a výkonnostní reklamy.

Jak je možná vidět, sociální sítě mě baví a věnuji se jim už pěkných pár let. :) 

SOCIALBOA

Založila jsem k usnadnění spolupráce mezi firmou a influencery platformu SOCIALBOA, kde si firma snadno a rychle vytvoří kampaň, nad kterou má kontrolu.

 

Díky platformě firma ušetří čas, práci i peníze s vyhledáváním, oslovováním a vyhodnocováním vhodných influencerů ke své spolupráci.

  1. Firma si snadno a rychle (během pár minut) vytvoří kampaň, kde vyplní veškeré své požadavky.

  2. Influenceři, které kampaň zaujme se do ní přihlásí, uvedou originální způsob realizace, sociální sítě na kterých kampaň publikují a celkovou finanční částku.

  3. Firma si pak vybere nejvhodnější nabídku/nabídky. K bezpečnému, snadnému a efektivnímu výběru toho nejlepšího influencera/influencerů má firma k dispozici statistiky/přehledy o cílové skupině jejich sledujících (věk, pohlaví, i místo odkud sledující pocházejí).

  4. Po zrealizování kampaně předem dohodnutým způsobem a ve sjednaném termínu, zašle influencer své výstupy ke schválení a dohodnutou finanční odměnu obdrží až po schválení firmou.

Na stránce SOCIALBOA najdete také odborně zaměřené články, které pro vás píšu z digitálního světa influencer marketingu a sociálních sítí.

KAMPANĚ S INFLUENCERY NA MÍRU

Pokud byste rádi navázali spolupráci s influencery, ale nevíte jak na to, nebo na správu kampaní nemáte čas, přenechte to profesionálům z oboru. Nabízím vám kompletní vytvoření a zrealizování kampaní přímo na míru vašim potřebám.

Naplánuji s naším týmem nejvhodnější realizaci kampaně, vybereme pro vás nejlepší a již ověřené influencery, kteří mají na své sledující opravdový vliv. A dohlédneme na včasné a poctivé provedení a zrealizování kampaně.

 

Nabízíme také plánování eventů a soutěží ve spolupráci s influencery.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sociální sítě jsou skvělým nástrojem na propagaci vás, vaší firmy, značky, služeb i produktů.

 

Jsou novodobý a velmi efektivní marketingový kanál na který se přesouvá stále větší populace uživatelů. Svěřte jejich správu odborníkům a začněte díky nim prodávat a vydělávat. Ušetříte tak svůj čas, práci i peníze.

Nabízíme vše, co potřebujete ke zlepšení vaší propagace na sociálních sítí.

  • Analýzu vašeho profilu a následný návrh na jeho zlepšení.

  • Dlouhodobá správa sociálních sítí od profesionálů z oboru.

  • Tvorba a úprava produktové fotografie s vaším produktem.

  • Úderné a precizní texty, které vaše fanoušky zaujmou.

  • Správa placené propagace a vhodné cílení zveřejněných příspěvků.

  • Komunikaci s fanoušky

bottom of page