KDO JSEM?

JSEM MARKETINGOVÝ SPECIALISTA ZAMĚŘENÝ NA INFLUENCER MARKETING A SOCIÁLNÍ MEDIA

IMG_2862.JPG

Jmenuji se Martina, jsem freelancer a mým cílem je zlepšovat influencer marketing v České republice a na Slovensku.

 

Najdete mě na Facebookové stránce nebo Instagramu jako @marblogcz. A již 4 roky píši PR články zde, na svůj Marblog.

(A proč Marblog? Protože MARtina, MARketing, MARble (anglicky mramor) + blog :)

Vystudovala jsem na středí škole obor Finanční specialista a na to navázala vysokou školou se zaměřením na Manažerská studia a řízení lidských zdrojů. Po úspěšném zakončení a dosažení bakalářského titulu, jsem pokračovala ve studiu magisterského titulu v oboru Andragogika a již během posledních let na škole jsem začala úspěšně podnikat v marketingu.

 

MOJE PRÁCE

Pomáhám firmám tvořit a realizovat kampaně, eventy a soutěže na klíč.

Tedy vše dle jejich přání a potřeb tak, aby byl výsledek co nejefektivnější a nejpříjemnější pro obě strany.

Mám za sebou více než 100 kampaní, které jsme společně s klienty a influencery úspěšně naplánovali a zrealizovali. Pro snažší přehled toho co umím a nabízím, se můžete mrknou na mojí marketingovou agenturu www.marionmarketing.cz . Najdete tam i články ze světa influencer marketingu a sociálních sítí.

Jak je možná vidět, sociální sítě mě baví a věnuji se jim už pěkných pár let. :)

Kompletní analýza vašich profilů a vytvoření plánu pro jejich zlepšení a zefektivnění je pro mě tedy spíš zábava, než práce.

 

Často v návaznosti s tím dělám také individuální či skupinová školení zaměřená na influencer marketing a social media, dle potřeb klientů, kteří mají zájem naučit se z těchto oborů trochu víc.

Ve spolupráci s pečlivě vybranými kolegy nabízím také jejich úplnou či částečnou správu profilů na sociálních sítích, ale také tvorbu, focení a úpravu produktových fotografií připravených rovnou k publikování.

 

MOJI KOLEGOVÉ

Samozřejmě na to vše nejsem obvykle nejsem sama. :)

Ke spolupráci si pečlivě vybírám kolegy freelancery - odborníky v oboru, se kterými mám jen ty nejlepší zkušenosti a SPOLUpráce s nimi je jedna radost.

CHCI

SPOLUPRÁCI