top of page

JAKO BLOGERKA JSEM SPOLUPRACOVALA SE SVĚTOVÝMI BRANDY I ČESKÝMI NÁVRHÁŘI.

Jaké jsou možnosti spolupráce se mnou se dočtete níže.

DSC_1935 2.JPG
IMG_4285.jpg

MARBLOG

Začínala jsem jako blogerka před 5 roky a to mě postupně přivedlo na cestu marketingu.

 

Na mých sociálních sítích najdete vše co se týká mého života, nebo mě nějak zajímá a zaujme. Nejvíce se ovšem věnuji módě, přírodní kosmetice, českým tvůrcům a designérům. Také ráda jím, cestuji a navštěvuji zajímavá místa.

 

Instagram mám již přes 7 let a sdílím na něm svůj každodenní život, tipy z influencer marketingu a sociálních sítí, ale také své pečlivě vybrané (většinou) dlouhodobé spolupráce a tipy na zajímavé a oblíbené produkty, služby či místa.

 

Blog jsem měla nejdřív anonnymní a zaměřený pouze na cestovatelské tipy. Později jsem se rozhodla vytvořit tento osobní Marblog a zde publikuji články již čtvrtým rokem. Kromě tipů na český design a návrháře se zaměřuji také na přírodní kosmetiku, slow fashion a udržitelnější přístup k životu. Nebráním se ani jinak zajímavým PR článkům, které jsou v souladu s mým přístupem k životu a souzní s mými přesvědčeními.

Pokud máte zájem o spolupráci se mnou jako blogerkou/influencerkou napište mi.

(klikněte na obrázek a přečtěte si o dané spolupráci více informací)

UKÁZKY MÝCH SPOLUPRACÍ SE ZNAČKAMI

REFERENCE KLIENTI

S KÝM JSEM JIŽ SPOLUPRACOVALA JAKO BLOGERKA? JAKÉ JSOU MÉ DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE? NEBO VÁS SPÍŠ ZAJÍMÁ CENÍK?

Jako blogerka a influencerka spolupracuji s firmami již přes 5 let. Za tu dobu jsem se podílela a realizovala mnoho kampaní se světovými brandy i menšími českými designéry.

Protože v mé agentuře s klienty influencer marketing kampaně tvoříme, vím i z druhé strany, jaké náležitosti by během kampaní ne/měly zaznít, aby vznikly opravdu autentické kampaně. Snažím se vždy spolupráce tvořit maximálně kvalitně, kreativně a tak, aby výstupy byly nejen v "mém" stylu, ale také aby byly zajímavé pro mé sledující a čtenáře a samozřejmě přinesly užitek i firmě. 

Jsem minimalista a i proto si spolupráce pečlivě vybírám, abych zamezila přebytku produktů, které nevyužiji a zároveň si zajistím, abych měla dostatek prostoru pro kvalitní tvorbu. Vybírám tedy si jen takové spolupráce, které mi dávají smysl a s jejichž značkou souzním.

Aktuálně jsem dlouhodobým ambassadorem mých "love brandů" / značek NOTINO, Levi's a YAGE Organics.

A s ostatními níže uvedenými značkami spolupracuji spíše na jednorázových kampaních, ale na pravidelné bázi.

Jak probíhá spolupráce se mnou?

Barterové spolupráce již z 90 % nepřijímám, právě pro zachování kvality mé práce.

Cena za spolupráci je vždy ovlivněna počtem výstupů, sociální sítí, i dlouhodobou spoluprací. Neváhejte napsat, určitě se domluvíme. :) 

Samozřejmě záleží na mnoha faktorech, náročnosti kampaně, délce článku, atd, atd.

Pokud tedy máte zájem o spolupráci se mnou, určitě mi napište. :) Budu se těšit!

MI NAPIŠTE ZDE

PRO DOTAZY

bottom of page