JAKO BLOGERKA JSEM SPOLUPRACOVALA SE SVĚTOVÝMI BRANDY I ČESKÝMI NÁVRHÁŘI.

Jaké jsou možnosti spolupráce se mnou se dočtete níže.

DSC_1935 2.JPG
IMG_4285.jpg

MARBLOG

Začínala jsem jako blogerka před 5 roky a to mě postupně přivedlo na cestu marketingu.

 

Na mých sociálních sítích najdete vše co se týká mého života, nebo mě nějak zajímá a zaujme. Nejvíce se ovšem věnuji módě, přírodní kosmetice, českým tvůrcům a designérům. Také ráda jím, cestuji a navštěvuji zajímavá místa.

 

Instagram mám již přes 7 let a sdílím na něm svůj každodenní život, tipy z influencer marketingu a sociálních sítí, ale také své pečlivě vybrané (většinou) dlouhodobé spolupráce a tipy na zajímavé a oblíbené produkty, služby či místa.

 

Blog jsem měla nejdřív anonnymní a zaměřený pouze na cestovatelské tipy. Později jsem se rozhodla vytvořit tento osobní Marblog a zde publikuji články již čtvrtým rokem. Kromě tipů na český design a návrháře se zaměřuji také na přírodní kosmetiku, slow fashion a udržitelnější přístup k životu. Nebráním se ani jinak zajímavým PR článkům, které jsou v souladu s mým přístupem k životu a souzní s mými přesvědčeními.

Pokud máte zájem o spolupráci se mnou jako blogerkou/influencerkou napište mi.

(klikněte na obrázek a přečtěte si o dané spolupráci více informací)

UKÁZKY MÝCH SPOLUPRACÍ SE ZNAČKAMI

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

SOCIALBOA

Založila jsem k usnadnění propojování firem a influencerů platformu SOCIALBOA, kde si firma snadno a rychle vytvoří kampaň, nad kterou má kontrolu.

 

Díky platformě firma ušetří čas, práci i peníze s vyhledáváním, oslovováním a vyhodnocováním vhodných influencerů ke své spolupráci.

  1. Firma si snadno a rychle (během pár minut) vytvoří kampaň, kde vyplní veškeré své požadavky.

  2. Influenceři, které kampaň zaujme se do ní přihlásí, uvedou originální způsob realizace, sociální sítě na kterých kampaň publikují a celkovou finanční částku.

  3. Firma si pak vybere nejvhodnější nabídku/nabídky. K bezpečnému, snadnému a efektivnímu výběru toho nejlepšího influencera/influencerů má firma k dispozici statistiky/přehledy o cílové skupině jejich sledujících (věk, pohlaví, i místo odkud sledující pocházejí).

  4. Po zrealizování kampaně předem dohodnutým způsobem a ve sjednaném termínu, zašle influencer své výstupy ke schválení a dohodnutou finanční odměnu obdrží až po schválení firmou.

Na stránce SOCIALBOA najdete také odborně zaměřené články, které pro vás píšu z digitálního světa influencer marketingu a sociálních sítí.

KAMPANĚ S INFLUENCERY NA MÍRU

Pokud byste rádi navázali spolupráci s influencery, ale nevíte jak na to, nebo na správu kampaní nemáte čas, přenechte to profesionálům z oboru.

Nabízím vám kompletní vytvoření a zrealizování kampaní přímo na míru vašim potřebám.

Naplánuji nejvhodnější realizaci kampně, vyberu pro vás nejlepší a mnou již ověřené influencery, kteří mají na své sledující opravdový vliv. A dohlídnu na včasné a poctivé provedení a zrealizování kampaně.

 

Nabízím také plánování eventů a soutěží ve spolupráci s influencery.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Sociální sítě jsou skvělým nástrojem na propagaci vás, vaší firmy, značky, služeb i produktů.

 

Jsou novodobý a velmi efektivní marketingový kanál na který se přesouvá stále větší populace uživatelů. Svěřte jejich správu odborníkům a začněte díky nim prodávat a vydělávat. Ušetříte tak svůj čas, práci i peníze.

Nabízíme vše, co potřebujete ke zlepšení vaší propagace na sociálních sítí.

  • Analýzu vašeho profilu a následný návrh na jeho zlepšení.

  • Dlouhodobá správa sociálních sítí od profesionálů z oboru.

  • Tvorba a úprava produktové fotografie s vaším produktem.

  • Úderné a precizní texty, které vaše fanoušky zaujmou.

  • Správa placené propagace a vhodné cílení zveřejněných příspěvků.

  • Komunikaci s fanoušky

ŠKOLENÍ

Pokud se chcete zlepšit v oblasti sociálních sítí, nebo se naučit jak efektivně spolupracovat s influencery, nabízím také individuální či skupinová školení.

 

Školení přizpůsobené vám a vašim potřebám na míru je vždy efektivnější, než běžná skupinová školení. Protože jsou vždy navržená přímo pro váš problém či ne/znalosti v konkrétní oblasti.

Nabízím tedy hlavně školení individuální, ale také skupinová - vhodná především pro vaše zaměstnance či osoby se stejnými potřebami a znalostmi.

Pokud máte o školení zájem, napište mi, co od školení očekáváte, na co se potřebujete především zaměřit, v čem se potřebujete zlepšit a zašlete mi ukázku vašeho profilu (pokud nějaký máte). Na základě toho vám mohu vytvořit nabídku přímo na míru, aby bylo školení co nejefektivnější a vy si z něj odnesli důležité znalosti a zkušenosti.

Ze školení si odnesete také PDF vytvořené přímo pro vás s důležitými informacemi, inspirací a tipy, abyste se toho mohli i nadále držet a na nic jste ani v budoucnu nezapomněli.

Také ve spolupráci s kolegou advokátem Mgr. Vítem Hruškou, LL.M., tvoříme odborná školení influencer marketingu a sociálních sítí doplněná o právnické náležitosti z oblasti reklamy. Máte tak jistotu, že se nedostanete do rozporu se zákonem pokud jste influencer, nebo firma, která má zájem tvořit reklamní kampaně. 

MI NAPIŠTE ZDE

PRO DOTAZY