top of page

6 aplikací na vytvoření krásného Instastories

Aktualizováno: 22. 12. 2020

Jak na úspěšný instagram? Další pokračování článků o krásném instagramu. Tentokrát se zaměříme pouze na Instastories. Najdete tu ty nejzajímavější aplikace k vytvoření hezkého denního příběhu.

Spoustu dalších tipů a rad jak na lepší a úspěšnější Instagram, sociální sítě, ale i influencer marketing najdete na mém Instagramu @marblogcz. Kde přidávám příspěvky zaměřené na digitální svět několikrát do týdne. 🙂

Minimalistické rámečky s texty

Unfold je jednoduchá aplikace na tvorbu hezkých a přehledných Instastories. Aplikací je mnoho, ale mě tato vyhovuje asi nejvíc.

A spolu s Canva aplikací jsou mé nejoblíbenější. Hezky se s nimi dá vyhrát a Canva je dokonce i v češtině.

Unfold a Canva


Pohyblivý text do Instastories

Používám všemi oblíbený HypeType je pravda, že jsem ani jinou aplikaci zatím nehledala, protože mi tato vyhovuje.

Třpytky všude

Pokud máte rádi blyštivé a lesklé věci tak by vám mohla udělat radost aplikace Brillar, která efekt zvýrazní.

Úprava fotek do stories

Pro přidání fotky ve fotce s rozmazaným pozadím + nějaké emoji používám InShot. Je pravdou, že tuto aplikaci využívám nejméně ze všech.

No a pak jsem nedávno objevila aplikaci Over, ve které si vyhraje snad opravdu každý. Od přidání předpřipravených pozadí po různé blbinky, je to spíš taková kreativní aplikace, kde má vaše představivost a tvořivost neomezené možnosti.

Budu ráda pokud mě začnete sledovat na mém Instagramu @marblogcz.

Přehled aplikací, abyste viděli jak vypadají ikonky. Tyto jsou v telefonu Iphone, na Android se mohou malinko vzhledově lišit.

Snad se Vám tipy na aplikace na tvorbu hezkých Instastories líbily a příště se můžete těšit na článek o aplikacích a tipech na tvorbu feedu a celého profilu na Instagramu.

A přidávám další odkaz na zajímavý článek z digitálního světa, zaměřený na Instagramové vychytávky.


A znáte už SOCIALBOA? Je to nová česká platforma na propojování firem a influencerů. Funguje jako tržiště, kde si firma vytvoří snadnou poptávku po spolupráci a influenceři, které zaujme na ní zareagují. Ušetříte si tak spoustu času s vyhledáváním a odepisováním. :) Registrace je zcela zdarma!


Comments


bottom of page