top of page

Dámská jízda začíná

Vyrazily jsme s holkama na dovolenou. Jen ve 4. Jako v Sexu ve městě! Pravda, naše 2 kámošky s námi tentokrát nemohly, ale my jim to vynahradíme příště!

Na podobné čistě holčičí "akci" jsem byla jen jednou a to před 7 lety naposledy - a festivaly nepočítám. :D Takže jsem zvědavá, jaké to celé bude. Celou dovču s vámi sdílím i na mém IG ve stories.


Jen toho stressu a práce bylo před odjezdem opravdu hodně, hlavně abych to všechno stihla, ale na tuhle dovču jsem čekala celý život! :D Vynahradila jsem si tím i ty letošní festivaly a taky jsem si řekla, že se zřejmě už letos na žádnou další dovolenou (delší než víkend) zřejmě nepodívám, tak chci aspoň ještě jednou k moři, ať mám energii na tu šílenou zimu, která mi vždycky přijde vyloženě nekonečná.. Ach jo!!!

Výhled z "naší" restaurace na Mljetu - mohla bych tam sedět hodiny! Dny! Týdny!

Sehnaly jsme s holkama opravdu extrémně levné ubytování, takže jsme moc zvědavé, jaké to celé bude! Také spolu jedeme poprvé a vzájemně se všechny ještě až tak dlouho neznáme, tak jen doufám, že to dopadne lépe než před těmi 7 lety, kdy jsme se od té doby společně už neviděly... :D Ale zatím je to skvělý!


Teď jsem neměla ani čas balit s velkým předstihem, takže jsem z toho byla lehce ve stresu... Ale sbalila si s sebou na dovolenou mnohem méně věcí než s Míšou. Je to asi logické, protože nejedeme jen ve 2, ale ve 4 a ještě k tomu samé holky. :) Takže jsem se musela trochu krotit (což mi až takový problém nedělá). A také jsem s Michalem vezla i spoustu pracovních věcí a nyní toho beru opravdu minimum. Jen nezbytnosti, bez kterých se na dovolené neobejdu. A nejen na dovolené!


Avene termální vodu beru všude s sebou!

Třeba jednou z toho je termální voda Avene. Vyzkoušela jsem už mnoho termálních vod nebo různých osvěžujících mlh a podobně, ale prostě na tuhle klasickou termální vodu Avene nic nemá a stejně se k ní nejraději vracím. Vyhovuje mi, že je mají ve 3 velikostech a tudíž si mohu vzít do kabelky malinkou, v koupelně mít tu největší a když jedu na dovolenou jako třeba teď, tak beru tu střední velikost.

Používám jí pořád a doma mám neustále zásobu - fakt se mi zatím nestalo, že bych jí doma neměla. V létě, v zimě, ráno, večer, přes den, na dovolené, doma, po opalování, po spálení, při podráždění, proti akné a cestuje se mnou naprosto všude... Pořizuji si jí už hodně dlouho pouze na Notino (dlouhodobá spolupráce), protože i když jsme s Avene dlouhodobou spolupráci rozvázali, tak termální vodě zůstalo mé srdce věrné dál! Pořád si stojím za tím, že má i velký vliv na mou mnohem lepší pleť.

Na osvěžení, na podrážděnou kůži, na spálenou, ráno, večer, prostě pořád!

Oblečení a různé kombinace jsem si vyzkoušela na Mljetu a tak už vím, co opravdu vynosím a co naopak potáhnu zbytečně, takže se podle toho zařídím i tentokrát. To stejné s botami. Taky jsem si letos koupila ploutve do vody a pak zjistila, že mi to s nimi vůbec nejde... Stejně tak, jako nevyužiju žádný nafukovací nesmysly do vody a nejspíš ani knížky - i když aspoň jednu si určitě vezmu, kdyby náhodou! :D

Tak třeba tenhle outfit jede 100 % se mnou! Lněná košile a příjemné kraťasy Levi's

Comments


bottom of page