top of page

Narozeninový únor

To, že moje 30 narozeniny budou velká párty bylo jasné už před rokem. Protože kvůli situaci jsme nemohli moc slavit. A já miluju slavit a organizovat (ideálně svoje) narozeniny! Už do dětství, kdy jsem svou první oslavu měla podle mě tak ve 3 třídě a od té doby to pokračovalo každý rok a já se ten předchozí rok snažila trumfnout.

Nejprve probíhaly oslavy u nás doma, pak jsem dělala oslavu v konferenční místnosti v hotelu. Pokračovala jsem pak samozřejmě s přáteli v různých hospodách a vyžívala se v zábavných tématech, ozdobách, atd. Občas jsem během roku přidala i oslavu něčeho jiného (nejen mých narozenin), jako třeba Halloweenu, Silvestra, nebo jakékoliv jiné příležitosti, které se můžu chytnout, abych uspořádala něco (více či méně) velikého. Třeba organizace školního plesu pro 700 lidí. Super! Bylo to pro mě mnohem zábavnější, než se učit na maturitu. Tu má každý - ale kdo si jen tak z fleku a bez zkušeností zorganizuje takový ples v Lucerně jen s partou klučičích kámošů, kteří jsou spíš jen nadšení z toho, že se můžou ulejt z hodiny? :D


Miluju lidi. Miluju společnost. Miluju něco organizovat. Miluju lidi seznamovat. A to vše se s oslavami pojí. Dělá mě to šťastnou a podle mě to je jedna z věcí, na kterou mám doopravdy talent a jsem za to strašně ráda!


Takže když se blížila letošní třicítka, věděly jsme s mojí kámoškou Ornell, že to chceme slavit spolu. Máme stejný vkus, jsme obě Vodnářky, i ona má letos třicet a jsme obě velké pařmenky. Zavíráme každou párty a spát nechodíme nikdy dřív než v 5 ráno.

Párty začíná

Volba baru byla jasná, o tom jsem měla jasno hned při první myšlence na tuto párty - SWIM. Funkcionalistická budova, stylový prostor, vynikající drinky a skvělý personál. A byla to skvělá volba! Ve Swimu s námi vytvořili náš jedinečný signature drink, který nesl název I love my sex (podle naší party písničky od Benny Benassi). A vymysleli i famózní catering. Dokonce nám sehnali i diskokouli.

Téma bylo 90's/early 00's a ve stejném duchu se nesl i desscode. Chtěly jsme 2 DJ - první, aby hrál klasický moderní house a druhý, aby ho vystřídal po půlnoci a odpálil tam naše přísně vybrané 90's/00's pecky.

Všichni si to maxiálně užili a o tom to celé je! Nejlepší věc, kteoru Ornell napadla byla, sehnat deníčky, aby nám tam lidi mohli psát vzkazy. Já sehnala Instax, aby k těm vzkazům byly i fotky. A druhý den s kocovinou jsem nad tím dojetím brečela - fakt!

Já se rozhodovala asi měsíc, co si vezmu na sebe. Nechtěla jsem nic "normálního", ale něco, co bude pro mě vyloženě netypický, zábavný a tak trochu spíš kostým na devadesátkovou párty, než "na nošení". Volba padla na moje nový stříbrný boty Maison Margiela, Levisky s kamínky po stranách a crop top. Plus detaily jako průhledný pásek, jedlé korálky na ruku, barevný korálky na telefon a hlavně líčení.


Nechala jsem se ostříhat na "Hillary Duff" a nalíčila si modré třpytivé stíny přes celé oči. Na to, že se obvykle moc nemaluju mě tohle víc než bavilo! Kouřové mega třpytivé oční stíny? Kdy jindy, když ne na tématickou oslavu nebo na karneval?! Máma mi přinesla nějaké archivní (trochu jsem se bála, abych nedostala nějakou alergii) a nějaké jsem měla doma svoje. S sebou jsem si vzala klasický třpytivý a lehce lepivý lesk od značky Sisley. Protože Sisley má skvělý design, který vlastně při troše představivosti vypadá jak z devadesátek - záleží, jak a k čemu to nakombinujete. A takový klasický lesk z našich hlav už nikdo nikdy nedostane a vždycky bude mít malé místo v našich srdcích.

Jediné co mě mrzí je, že jsem si to tak moc užila, až jsem úplně zapomněla na fotku. Chtěla jsem si tam vyfotit nejen fotkou outfitu, ale i toho líčení a bohužel - nic nemám. Ale co už. Aspoň je vidět, že to byla pořádná párty. A vzpomínkových fotek s ostatními pár mám a vám přidávám aspoň koláž pro představu. :)Comments


bottom of page