top of page

Nekonečný lockdown

Tak já nevím jak vám, ale mě už to doma začíná opravdu pěkně štvát.. Koukám na fotky ostatních, co jezdí k moři zatím co my tu sedíme a nesmíme skoro za barák. Nechci se stěžovat, jsou na tom lidé mnohem, mnohem hůř, ale člověk to ze sebe občas musí dostat.. Jak trávíme aktuální dny a co je u mě nového?

Nic. Aktuální náš život se točí kolem práce. Práce ráno, odpoledne, večer, ve všední dny i o víkendu. Díky bohu, že mě to baví a je to vlastně mým koníčkem, takže mě to neštve, naopak spíš těší. Dobrovolně pracuji teď pořád, protože se stejně nic jiného dělat nedá. Pustila jsem se do úpravy MARION MARKETING webu i webů pro naše klienty.


Pracovní morálka u mě zas až tak neupadá, protože mě to baví a nemusím se do práce nijak zvlášť nutit. Ale samozřejmě se to snažím dělat aspoň v pracovním koutku hezký. Na stolečku mám svíčku Lalique a kolem sebe kytičky. Musím mít po ruce papír a tužku, ale jinak prázdný stůl. Ideálně po ruce ještě někde vodu, ať dodržuji pitný režim - což se mi stále moc nedaří..


Když už mi nálada začne opravdu upadat a začnu se doma cítit nepohodlně, pustím si nějakou veselou hudbu. To je snad jediný, co mi pomůže, když je fakt nejhůř... Takže díky bohu za to, že mi Míša k narozeninám koupil ten vytoužený reproduktor Marshall. Chtěla jsem ho už dlouho, ale ceny jsou celkem vysoké a my si nebyli jistý, zda ho využijeme. Ale nakonec si ho pouštím fakt často, takže jsem ráda, že ho máme! Abyste to totiž pochopili. Já jinak pracuji v absolutním tichu. Neběží mi ani televize, ani rádio, nic. Ale když už pak takhle pracuji dlouho, tak samozřejmě vám to začne lézt na mozek, ještě když jste už skoro x měsíců téměř izolovaný od jakýchkoliv lidí..


Doma máme aktuálně spíš bordel než uklizeno, protože to člověk uklidí, ale jak je doma bordel se za hodinu zase vrátí. :D Ale snažím se to tu aspoň trochu zvelebit, takže jsem pořídila další difuzér od CULTI, tentokrát v menší velikosti do obýváku. Jeden (ten v největší velikosti) máme už 2 roky hned v chodbě, aby to hezky vonělo už při příchodu a stále tam ještě byla vůně (I po 2 letech!!). Teď, abych to trochu obnovila, pořídila jsem do něj i novou náplň a nové tyčinky. Pořízenove spolupráci s NOTINO.

No a taky jsme se pustili do malé "rekonstrukce" koupelny, protože to jsem odkládala už od té doby, co jsme se sem nastěhovali. A taky domu tahám pořád nějaké kytky a větve, protože si užívám, že jsou otevřená aspoň květinářství..

Paradoxně jsem poslední týdny víc unavená, protože jak už je člověk takový znuděný a celý svůj den tráví na pár metrech čtverečních, tak by nejradši jen spal.. Donutit se cvičit? To je pro mě téměř nemožné, i když bych možná ráda začala třeba běhat, až bude venku trochu tepleji. Koupila jsem si jako motivaci švihadlo a nový legíny. Jedny jsem měla s dírou na pr.. :D a druhé už skoro průhledné. Když už se donutím něco dělat, zapnu si online kurz s Bárou Sedlákovou, vytáhnu svojí korkovou podložku a nové korkové jóga cihličky, zapálím vykuřovadlo, dám si vedle sebe svůj kámen a relaxační hudbu.


Nejhorší na tom je, že bych třeba ráda četla, nebo dělala něco smysluplného, ale už je to všechno tak dlouhý, že se mi prostě nechce. Takže po večerech hrajeme World of Warcraft. Ano ano. Po roce jsme to opět spustili, předtím jsem hrála naposledy když mi bylo asi 19. Jenže zoufalá doba si žádá zoufalé kroky a tohle je aktuálně jediná naše zábava, u které se odreagujeme od práce.. :D


Comments


bottom of page