REFERENCE KLIENTI

S KÝM JSEM JIŽ SPOLUPRACOVALA JAKO BLOGERKA? JAKÉ JSOU MÉ DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE? NEBO VÁS SPÍŠ ZAJÍMÁ CENÍK?

Jako blogerka a influencerka spolupracuji s firmami již přes 5 let. Za tu dobu jsem se podílela a realizovala mnoho kampaní se světovými brandy i menšími českými designéry.

Protože v mé agentuře s klienty influencer marketing kampaně tvoříme, vím i z druhé strany, jaké náležitosti by během kampaní ne/měly zaznít, aby vznikly opravdu autentické kampaně. Snažím se vždy spolupráce tvořit maximálně kvalitně, kreativně a tak, aby výstupy byly nejen v "mém" stylu, ale také aby byly zajímavé pro mé sledující a čtenáře a samozřejmě přinesly užitek i firmě. 

Jsem minimalista a i proto si spolupráce pečlivě vybírám, abych zamezila přebytku produktů, které nevyužiji a zároveň si zajistím, abych měla dostatek prostoru pro kvalitní tvorbu. Vybírám tedy si jen takové spolupráce, které mi dávají smysl a s jejichž značkou souzním.

Aktuálně jsem dlouhodobým ambassadorem mých "love brandů" / značek NOTINO, Levi's a YAGE Organics.

A s ostatními níže uvedenými značkami spolupracuji spíše na jednorázových kampaních, ale na pravidelné bázi.

Jak probíhá spolupráce se mnou?

Barterové spolupráce již z 90 % nepřijímám, právě pro zachování kvality mé práce.

Orientační cena za spolupráci se mnou (blogerkou/influencerkou):

Příspěvek na IG - 2 500 kč

Série stories - 1 000 kč

Článek na blogu - 3 000 kč

Samozřejmě záleží na mnoha faktorech, náročnosti kampaně, délce článku, atd, atd.

Pokud tedy máte zájem o spolupráci se mnou, určitě mi napište. :) Budu se těšit!

7
9
1
13
12
Kopie návrhu Návrh bez názvu-6
19
16
14
17
6
18
11
10
8
5
2
3
15
4
1/1

MOJI OSTATNÍ KLIENTI

Kromě "běžných" spoluprací jsem již vedla mnohá školení, správu profilů a podobně. Než jsem založila MARION MARKETING (online marketingovou agenturu) a SOCIALBOA (platformu na propojování firem a influencerů), měla jsem jako freelancer několik klientů, kterým jsem s influencer marketingem, nebo správou sociálních sítí pomáhala.

Zde jsou od nich milá slova, která mi po té napsali. :)

Unknown.png

Monika Semotamová

Marketing specialist

"Mohu jen doporučit. Skvělé. Martina ví o čem mluví. Osobní setkání, dotazy a rady na míru, pro mě bylo mnohem efektivnější než jiné hromadné školení. Děkuji a těším se na další."

Snímek obrazovky 2019-12-15 v 20.22.53.p

Radek Banga

Zpěvák

"Vynikající setkání, vysvětlí přesně, jak věci fungují. Je vidět, že skutečně rozumí sociálním sítím a díky ní mám nyní mnohem potřebných znalostí. Mohu vřele doporučit! "

plasma.jpg

Lenka Machová

Manažer

"Výborná spolupráce ohledně instagramu. S kolegyní jsme byly obě spokojené s přesným a přehledným vysvětlením jak funguje instagram a co máme udělat pro zlepšení profilu."