Biorezonance

Aneb boj (nejen) za krásnou pleť pokračuje. Co je biorezonance? Jak to funguje? A funguje to vůbec? Nebo je biorezonance podvod? To všechno se vám tady pokusím popsat. 

Předem říkám, že já nejsem žádný odborník, takže článek je psán z mého úhlu pohledu, jak biorezonanci chápu a vidím já a jaký mám na to celé názor. Snažím se proces popsat co nejvíc pochopitelně a vysvětlit ho podle mé osobní zkušenosti.

O Biorezonanci jsem slyšela od Kristýny (z projektu @ZaNormalníHolky) a Venduly J. se kterou jsem se o tom pak bavila a opravdu si to chválila. Obě trpí na špatnou pleť stejně jako já a léčba jim prý opravdu dost pomohla, tak jsem se rozhodla, že to prostě musím zkusit taky.

Problémy s akné

Ty mě trápí od malička, nikdy jsem neměla úplně skvělou pleť a v pubertě se to zhoršilo asi 10000%. Tak jsem při možnosti výběru hormonální antikoncepce (dále jen HA) zvolila tu silnou na léčbu akné. Pomohlo to a já byla spokojená (i když i tak se sem tam nějaký pupínek udělal). Jenže po 9 letech jsem se ji rozhodla vysadit a pak nastalo peklo. Od té doby zkouším všechno možné (od dermatoložky, přes přírodní produkty, atd.) a stálě žádné zlepšení. Hlavně cítím, že tělo potřebuje vyčistit a definitivně se zbavit té chemie a hnusu z HA. Fotku toho jak špatné akné jsem měla si myslím, že není potřeba dodávat a každý z nás si to umí představit.

Zázemí a klinika

Jsem z Prahy, tudíž jsem hledala biorezonanci v Praze. Kliniku vo2max najdete v Karlíně (Sokolovská 651/136a) v krásné zástavbě nových cihlových budov. Vejdete nejdřív do jejich příjemné kavárničky, která funguje rovnou jako recepce. Takže nemusíte sedět v čekárně, ale prostě si sedíte v kavárně (to na mě udělalo velký dojem, protože já nemám ráda ten pocit, že jsem jak u doktora – mám z nich hrůzu) a vyplníte dotazník ohledně vašeho zdraví (klasika v podobě prodělaných vážných nemocí, alergií, atd.).

Biorezonance


biorezonance Praha


Průběh

Pan doktor je strašně fajn a všechno vám celou dobu vysvětluje, popisuje a říká co to přávě dělá, takže najednou se vám zdá, že jste u něj už po desáté a rozumíte tomu. Také se ptal na nějaké doplňující informace o mém zdraví (třeba jak často se potím, zda mi je spíš často zima nebo horko, atd.)

A po celou dobu používá pouze kovové (vodivé) věci, které zapisují do počítače informace o vodivosti vašich orgánů (tím zjistí v jakém jsou stavu).

Co je pro mě důležité, tak celé to probíhá bez injekcí, bezbolestně a je to vlastně taková příjemná metoda jak zjistit svůj zdravotní stav. (nesnáším injekce)

První sezení je hodně orientační a nemůžete ani očekávat, že vyjdete z ordinace naprosto uzdraveni. Sezení trvá cca 2h. Chvilku máte ruku položenou na zlaté destičce a chvilku na zádech jiný „snímač“. Pro mě asi nejzajímavější část byla, když jsem držela (vždy v jiné) ruce kovovou rukojeť a on přikládal jinou kovovou část (propojené přes počítač) na konečky mých prstů. Na tomto základě počítač vydával různé zvuky, které určují, v jakém stavu orgán je. Opravdu to zjistilo, že mám například špatné plíce (prodělala jsem v dětství 2 zápaly plic a měla bych používat nějaký inhalátor), což pro mě bylo šokující, že to je takhle znatelné a ten počítač to zjistí na základě frekvancí. Naopak ledviny na které se snažím dávat pozor mám v naprostém pořádku. Takhle mi zjistil několik zajímavých stavů orgánů.

Jak biorezonance probíhá?