top of page

Jak oživit outfit, a kdy víc je víc?

Můj styl je hodně minimalistický. Od základní školy chodím především v černé, bez barev a bez potisků. Když už vytáhnu nějaké barvy, bývají to odstíny nude, šedá, hnědá nebo tmavě zelená. Málo kdy se u mě objeví nějaký vzor či jiné barvy. Doslova jsem si za můj život už vytvořila tak trochu mojí vlastní uniformu a tak občas ráda sáhnu i po nějakých výraznějších doplňcích. Jakých?


Miluju boty. To už všichni víte. Mnohem víc než třeba kabelky. Extravagantní, minimalistické i výstřední a kontroverzní. Boty jsou totiž takovým nenápadným doplňktem, který ovšem dokáže celý outfit doladit k dokonalosti a dodat mu ten pravý vibe. Když chci působit elegantně, sáhnu po decentních jako jsou mokasíny, lodičky nebo nenápadné sandálky. Když chci něco výrazného, sáhnu po nějakých extravagantních typech jako alobalové, s kovovou špičkou, rozděleným palcem, nebo vysokou platformou.

Minimalistický outfit a ikonické Tabi boty od MM

Ale co může být pro dotažení outfitu ještě mnohem lepší, jsou ovšem šperky. A jak se říká, šperků není nikdy dost! A víc je prostě víc. Pokud je umíte hezky nakombinovat a s grácií vynést. Já většinou šperky moc nesundavám/neměním a tak je pro mě důležité, aby byly z kvalitních materiálů, které nemusím sundavat z ruky při každém mytí rukou nebo sportu. Volím spíš nadčasové designy, které vydrží trendy věčnost a také preferuji žluté zlato. Noo a samozřejmě krystalické formy uhlíku - diamanty. :) No, ruku na srdce, kdo by nemiloval diamanty? Když si od nich ovšem odmyslíme tu negativní část jako je jejich náročná těžba a dopad na životní prostředí... Ale naštěstí je dnes už na trhu spousta alternativ, dokonce i diamanty netěžené.


Není to tak dávno co jsem byla pozvána na návštěvu do Pražského hodinářství na Libni. Kromě luxusních hodinek, jak už název napovídá :) mají i různé šperky. Šperky s diamanty u nich v nabídce najdete také a jsou opravdu krásné. Mrkněte se na jejich nabídku třeba na Instagramu. Mají různé druhy šperků a velikosti kamenů až po ty největší. Jeden takový mohutný prsten v emeraldovém trendy brusu jsem si vyzkoušela při jejich návštěvě. A kdyby mi nebyl velký (mám doslova dětsou velikost prstů), řekla bych, že mi docela slušel. A protože jsem se ten den oblékla velmi decentně, celý outfit tento výraznější prsten výrazně povznesl. Tak vám přináším malou inspiraci, jak to udělat, pokud chcete svůj minimalistický outfit také trochu oživit. A nemusíte se v případě decentního outfitu bát sáhnout ani po takto výraznějších špercích, které upoutají každý žádoucí pohled.


No a na závěr bych to zakončila jednou hezkou větou, kterou jsem kdysi někde slyšela nebo četla. Nikdy nezapomeňte, jste to vy, kdo nosí šperky! Nikdy šperky nesmí nosit vás. :))Comments


bottom of page