top of page

Čištění pleti

O tom, že si čistím pleť pravidelně díky Foreo jsem vám už říkala. A taky jsem vám slíbila nějaké to porovnání mých 3 kartáčků od této značky. Tak se do toho pojďme pustit.Foreo je vyrobeno ze silikonu, který je hypoalergenní a nezadržuje na sobě žádné nečistoty. Jemně vibruje - dle funkce či verze, kterou si pořídite. Prodává se několik velikostí, druhů dle pleti, pro ženy či pro muže, mají různé funkce, samozřejmě také ceny a podobně.. Dám vám moje zhodnocení 3 kartáčků, které jsem zatím vyzkoušela já.

První Foreo 2, které se ke mě dostalo jsem obratem prodala - nevěděla jsem, o co přicházím. A taky jsem byla trochu skeptická tím, jak se na mě reklama na Foreo hrnula ze všech stran. No, kdo mě znáte, tak víte, že si na tyhle davová šílenství moc nepotrpím...


Pak jsem dostala druhé Foreo (Luna Play) k Vánocům a jak se říká - darovanému koni na zuby nekoukej.

Takže jsem si řekla, že mu dám šanci. Toto malé (cestovní) Luna Play, je jen na X použití. Ale já ho používala celé jaro a do teď mi funguje! Je hodně maličké, takže s ním sice celý obličej vyčistíte, ale trvá to déle a někomu by se kvůli tomu možná mohl hůř držet. Ale na cestování je fakt super a bohatě vám stačí. Jediná nevýhoda je, že jakmile se vám vybije, tak už ho nelze nabít. Což je fajn, že ho na cestách můžete rovnou vyhodit, ale není to nic moc pro naší planetu..

Momentálně ho zřejmě nahradila nová verze - Foreo Luna Play, která už se nabít dá!


Byla jsem z něj tolik nadšená, že jsem se rozhodla pořídit si větší, na každodenní použití. Vybrala jsem si to největší, tedy Luna 3.


Máte na výběr 3 varianty dle své pleti - citlivá, normální a smíšenou. Já mám fialové na citlivou pleť, díky tomu je strašně příjemný a má úplně jemňounké štětinky. Nejprve to byl celkem nezvyk, kvůli jeho velké velikosti, ale když si na něj člověk zvykne, tak je super a já ho mám teď úplně nejradši. Dá se propojit s telefonem a pomáhá vám správně čistit obličej. Z druhé strany má masážní "vlnky", které vám pomohou v boji proti vráskám. Je dobíjecí a na jedno nabití vydrží opravdu dlouho - ještě jsem ho nenabíjela a to ho mám 3 - 4 měsíce.

Jediná jeho nevýhoda je dost vysoká cena, což ne pro každého může být dostupné. Ale pokud máte pleť, která potřebuje každodenní čistění, tak je tohle opravdu skvělá investice! Já ho miluju.


No a protože jsem toužila i po černé variantě ve střední / menší velikosti ( na cestování a taky jako náhrada až mi umře Play), tak jsem si teď pořídila do rodinky ještě Foreo Fofo.


Samozřejmě se dá také propojit s telefonem a také umí změřit vaší pleť a přizpůsobit sílu a délku vibrací. Je trochu hrubší, než Luna 3 pro citovou pleť, proto ho nepoužívám denně, ale to je spíš o preferenci, co je vám příjemnější.

Velikostně je zlatý střed a cena je celkem přijatelná. Takže kdo se nemůžete rozhodnout, tak je podle mě tohle ta nejlepší volba. Jediná jeho nevýhoda je, že je na baterky a ne na dobíjení přes kabel.


Co byste si měli při výběru zjistit?

Jestli jsou vám příjemnější drsnější či jemnější štětinky. Samozřejmě i ta velikost, protože hodně záleží na vašich preferencích, někdo má radši na manipulaci menší kartáčky, někdo velké. Rozdíly jsou také v nabíjení kartáčku. No a v neposlední řadě samozřejmě cena. Ta milejší část je barevnost, které nabízí Foreo v každém typu hned několik.


No a já mám už pomalu zálusk i na jejich Foreo UFO2.Comments


bottom of page