top of page

Miluju BIO

Opravdu miluju BIO a čím jsem starší, tím víc. BIO produkty už téměř vyhostily "normální" produkty z mého života. Z domácnosti, z kosmetické taštičky i z ostatních možných produktů, kde lze hledat alternativu.


Proto jsem byla moc ráda, když mě oslovila značka milujuBIO na spolupráci. To je sen!


Mají teď v nabídce novou kosmetiku GRN, kterou jsem ráda vyzkoušela. Je to totiž přírodní kosmetika, která používá recyklovatelné materiály a i její výroba je udržitelná. Má také certifikáty Cosmos Organics, Cruelty Free a Vegan.


A tak vám přináším po pečlivém otestování malou recenzi. :)


Co jsem si vybrala k vyzkoušení?

Z dekorativní kosmetiky jsem si vybrala černou řasenku (protože co si budem), najít kvalitní a zároveň přírodní řasenku Extreme volume, která by dělala hezké řasy, nerozmazala se a podobně je prostě oříšek.

Výsledek testování - Musím říct, že řasenka kreslí opravdu krásné a rozčesané řasy. Byla jsem dost překvapená, protože jak jsem už psala, najít kvalitní přírodní řasenku je oříšek. Má hustý kartáček a neslepuje řasy. Jediné mínus je, že mám trochu mastnější oční okolí, na které si dávám tekutý korektor a pod spodními řasy se mi během dne kvůli tomu maličko rozmazala. Ale kdo tenhle problém nemá, nebo si oční okolí přepudruje, tak si myslím, že by neměl být problém, nebylo to nějak drastické.

Hnědou tužku na oči Brown mud, protože hnědé linky si maluji téměř každý den a ráda ča od času vyzkouším nějakou novou.

Výsledek testování - Tužka je měkká, což mám osobně mnohem radši, snadněji pak nakreslíte linku a také ji můžete následně lehce rozetřít do ztracena.

A pak rtěnku Pinecone - protože rtěnky mám ráda v přirozených a jen lehce tmavších odstínech, než mám rty.

Výsledek testování - Rtěnka, ta je naprosto fantastická! Nejen barvou, kterou jsem trefila, ale hlavně strukturou. Je lehce hydratační, což se vždycky hodí (v zimě, v létě, prostě pořád) a na rtech moc příjemná, také nevysušuje - což je pro mě velké plus, vysušené rty totiž opravdu nenávidím. A překvapivě vydrží dost dlouho i přesto, že není matná, jen ji v průběhu dne příležitostně obnovím a to naprosto stačí. :)

Dál jsem si vybrala šampon Essential na vlasy pro větší objem od GRN (beer & honey & hemp). Výsledek testování - Úplně první dojem byl hned během rozbalování balíčku, který krásně provoněl - to ten med. :)

Hrozně ráda testuji šampony, protože vzhledem k tomu, že nemám barvené vlasy, tak na nich hned poznám, který šampon mi vyhovuje a který ne. Objem mi na vlasech opravu udělal.

Proces mytí vlasů vždy opakuji 2x (jednou aby se vymyly nečistoty a podruhé pro výsledný efekt a výživu), podruhé šampon vždy nechávám také chvilku působit.

Přiznám se, že nepoužívám kondicionéry - od té doby co se nebarvím to nějak zvlášť nepotřebuji a vlasy se snažím zatěžovat produkty co nejméně, ale samozřejmě mají kondicionér ze stejné řady také.

Po umytí vlasy na závěr celého procesu opláchnu ledovou vodou i spolu s pokožkou, aby se prokrvila a vlas se stáhnul.

Tady máte výsledný efekt - umyté vlasy + krásné a přirozené líčení pomocí produktů GRN.


Comments


bottom of page