top of page

Moje nejoblíbenější produkty, které používám denně

Slíbila jsem vám článek s tipy na moje nejoblíbenější produkty. Ty, které mají čestné místo v mé každodenní rutině. Jsem celkem konzerva co se produktů týče. A co mě zaujme, tomu zůstávám dlouho věrná. Tak tady máte všechny moje TOP produkty.Před spaním

Dlouhé roky jsem nepoužívala nic, ale bohužel třicítka klepe na dveře a moje spaní na břichu mi taky trochu dopomohlo k vráskám kolem očí a na čele.

Takže jsem se naučila používat poslední rok a půl krém pod oči. Většina mi dělala alergii a citlivé oční okolí je nesneslo. Jen Avene mi nevadí, takže používám pod oči krém (PhysioLift nebo YsthéAL).

Teď testuji i YsthéAL Avene krém na vrásky na čelo, ale zatím jen chvíli, tak nemůžu moc soudit, ale nemám alergii ani pupínky, což je dobré znamení.


Krémy na spaní před spaním
Před spaním

Zubní hygiena

Kartáčky Curaprox bych sice moc ráda vyměnila za nějaké udržitelnější, ale bohužel jsem nenašla žádné, které by nebyly z plastu a zároveň vyčistili tak dobře, jako Curaprox. No a vzhledem k tomu, že zdravé zuby a moje odhalené krčky potřebují opravdu šetrnou, ale efektivní péči, tak dál používám je.

Stejně jako mezizubní kartáčky TePe v několika velikostech.

Jako zubní pastu používám jen Marvis a vždycky Marvis, kterou objednávám na Notino. Měním jen její barevné provedení/příchutě. Nejradši mám zelenou - ta je klasická, taky bílou - na bělení zubů (nečekejte, ale žádné extra výsledky, pokud máte zuby už žlutý, ale nedělá citlivé zuby a zároveň je udržuje hezky bílé), tyrkysovou - Anise Mint je teď má nejoblíbenější, zajímavá mentolová chuť. Mají spoustu příchutí a já i moje citlivé zuby a dásně jsme s nimi extra spokojení.


Zubní pasta Marvis, Kartáček Curaprox a mezizubní kartáček TePe
Zubní hygiena

Celodenní závislosti

Termální voda Avene je kamarád na každé ráno, večer, po holení, na svědivou pokožku, v horku, proti mastné pleti, no vlastně pořád. Mám doma na nočním stolku střední velikost, na cestování malé a v koupelně tu největší.

Doma na pracovním stole mám od Éminence Citrus Lip Balm, který je velmi příjemný i konzistencí i chuťově a zároveň mi pomáhá s popraskanými a suchými rty. Dávám si ho také před spaním, kdy mi do rána hezky pomůže. Jen nemám ráda tenhle styl aplikace, proto ho mám jen na doma.

Další celodenní závislost jsou papírky na zmatnění Chanel. Moje pleť není a nikdy nebude ideální a v T zóně se prostě lesknu. Proto tyto papírky nosím stále s sebou.


Dekorativní kosmetika

Obočí upravuji tužkou od Couleur Caramel, ale začínám uvažovat, že bych si zašla na nějakou úpravu do salonu, ať se o to obočí nemusím každé ráno starat, jen z toho mám trochu strach, co by mi tam vytvořili. :D

Oči upravuji v rychlosti nějakými stíny v tužce, kterými udělám linku a hotovo. Nejradši mám hnědé/zelené/šedé odstíny. Doladím to kleštičkami na řasy a řasenkou na citlivé oči od Avene.

Makeup nepoužívám žádný, takže pouze korektor od Alima Pure na nedokonalosti a pupínky.

Před odchodem z domu si na rty dávám vždy multi líčidlo od Gressa. Stejně jako u toho balzámu, je mi jen trochu nevyhovující způsob nanášení, což je taková škoda! Jinak je to totiž moje úplně nejoblíbenější rtěnko/balzám. Je červený a voní po trochu jako čokoláda, co je ovšem jen důležitější... je strašně příjemný na rtech!

V kabelce mám pak rtěnku v tužce Ilia, která je hydratační, velmi příjemná a taky celkem dlouho vydrží.


Kleštičky na řasy, řasenka, tužka na obočí, rtěnky
Dekorativní kosmetika
Krém proti vráskám od Avene
Krém proti vráskám od Avene


Comments


bottom of page