Notino slaví 15 let

Aktualizace: 15. led 2020

Notino nás pozvalo s holkama do Brna, abychom oslavily 15 narozeniny! Jaké to bylo jste mohli sledovat na našich instagramech, ale pro čtenáře bych to ráda shrnula i tady. Jaký ten výlet tedy byl?

Můj den začal asi tak, že jsem se vzbudila v 5:30 (to jsem nevstávala snad naposledy ani na středním před 7 lety).. A po 4h spánku vyrazila na vlak. Naštěstí mám hodnýho kluka a tak mi udělal šoféra a dovezl mě na 7:40 na Hlavní nádraží, kde na mě čekala Terka s Radkou.

Bohužel ve vlaku neměli ani jídlo ani pití, tak jsem byla hladová odkázána na pizzu na Hlavním nádraží až v Brně. Měly jsme hoďku čas, tak jsme si mohly dát kufry do hotelu, což bylo fajn. Taky jsme si tam trochu odpočinuly v lobbybaru a pomalu se vydaly na sraz.

Soukromá šalina pobavila!


Na místě na nás už čekaly další holky a taky (hlavně!) soukromá šalina! To mě pobavilo moc! Skvělý nápad! Odvezla nás do Notino, kde jsme viděly kanceláře, architekturu i dostaly malé občerstvení. Taky jsme dostaly milé dárečky v podobě novinek jarních vůní, štětce a difuzér. Já dostala Yves Saint Laurent Mon Paris Floral, která je příjemná květinová vůně.

Zajímavý byl tento designérský lustr s parfémy a také pozadí, které má evokovat plynoucí vůni.


Následující zastávka bylo Janáčkovo divadlo, z čehož jsem já osobně byla naprosto nadšená! Miluju ty komunistický stavby, ohromnou architekturu, mramor a tohle bylo naprosto monstrózní! Nikdy jiny bych se tam podle mě nepodívala.. Divadlo jsme měly samy pro sebe, takže proběhla i poklidná foto chvilka.

Janáčkovo divadlo


Janáčkovo divadlo – interiér


Poté jsme měly cca hoďku a půl, takže jsme stihly focení na náměstí v Brně, oběd a dát se dohromady na večerní Notino párty.

Párty začínala v 17:00 a tak jsme se na hotelu jen vykoupaly, převlékly, namalovaly a vyrazily. Čekaly na nás samé dobroty. Dortíky, saláty, drinky a když se udělalo trochu líp a nebylo tak úmorné vedro, tak se dalo jít i na terasu, kde byl při západu slunce krásný výhled na celé Brno.